Premijer Federacije BiH Fadil Novalić posjetio   općinu Doboj Istok

Danas je Premijer Federacije BiH Fadil Novalić posjetio općinu Doboj Istok, gdje je sa Općinskim načelnikom Kemalom Bratićem i njegovim  pomoćnicima  razgovarao o odobrenim  infrastrukturinim  projektima za našu lokalnu zajednicu.

Na sastanku se razgovaralo o nizu projekata koje je potrebno realizovati, te je izražena spremnost da se pomogne lokalnoj zajednici kroz gradnju infrastrukturnih projekata, kao i zapošljavanju.

Načelnik Općine Doboj Istok zahvalio se premijeru Novaliću, ministrima iz Vlade Tuzlanskog kantona  na posjeti i podršći kada su u pitanju projekti od značaja za općinu Doboj Istok.

U 12,30 nakon sastanka, članovi delagacije su proučili fatihu i  položili cvijeće na Centralnom šehidskom spomen obilježju u Klokotnici.

U sklopu posjete općini Doboj Istok delegacija na čelu sa Premijerom Federacije BiH Fadilom Novalićem je posjetila prihvatni  centar Emaaus Duje i kompaniju Beni-tex Doboj Istok.