Potpisan ugovor o sufinansiranju nabavke rabljenog terenskog vozila za potrebe civilne zaštite općine Doboj Istok

Dana 23.05.2019 godine u općini Centar Sarajevo je potpisan ugovor o dodjeli finansijkih sredstava za nabavku rabljenog terenskog vozila za potrebe civilne zaštite općine Doboj Istok. Sredstva u visini od 15.000,00 KM općina Centar Sarajevo je izdvojila iz budžeta općine kao pomoć manje razvijenim općinama. Ugovor su potpisali načelnici općina gospodin Kemal Bratić općina Doboj Istok i gospodin Nedžad Ajnadžić Općina Centar Sarajevo. Ostatak sredstava za nabavku terenskog vozila finansirati će se iz budžeta općine Doboj Istok.