Općinski načelnik Kemal Bratić nagradio Osmana Junuzovića, Belmina Mrkanovića i Atleski klub „Doboj-Istok“  za ostvareni rezultat na Državnom prvenstvu.

U povodu  ostvarenih rezultata na Državnom prvenstvu  Općinski načelnik je u svom kabinetu primio trenera atleskog kluba „Doboj-Istok“ gosp. Jasmina Mujića,  Osmana Junuzovića i Belmina Mrkanovića. Razlog posjete  su ostvareni rezultati na Državnom prvenstvu u maratonu i trci na 10000 metara. Državni prvak u disciplini maraton i trci  na 10000  metara je postao Osman  Junuzović a vice prvak na 10000 metara je Belmin Mrkanović.

Uz iskrene čestike za ostvareni rezultat Općinski načelnik je i finansijski nagradio Osmana, Belmina i Atleski klub „Doboj-Istok“.

Čestike  Osmanu Junuzoviću, Belminu Mrkanoviću i treneru Jasminu Mujiću.