ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA U POVODU 8. MARTA – MEĐUNARODNOG DANA ŽENA

U povodu 8. marta – Međunarodnog dana žena, svim Dobojistočankama, iskrene čestitke uputio je općinski načelnik gosp. Kemal Bratić

„U povodu 8. marta – Međunarodnog dana žena, praznika koji svojom simbolikom afirmira sveukupno društveno bogatstvo žene, čineći je posebnim faktorom u napretku naše zajednice, primite moje iskrene čestitke i izraze poštovanja.Siguran sam da ćete u predstojećem vremenu, kao naše majke, sestre, supruge, vijećnice, sve naše Dobojistočanke, i dalje biti aktivnim sudionicama zajedničkog puta ka boljem i ljepšem Doboj Istoku. Zato, neka vam ovaj praznik bude snažan poticaj za uključenje u sve sfere društvenog života, kako bi sadašnjim, baš kao i budućim generacijama općini Doboj Istok obezbijedili bolje uslove života i rada.
„Neka vam je sretan 8. Mart – Međunarodni dan žena“.

OPĆINSKI NAČELNIK
Kemal Bratić