UPOZORENJE NA VREMENSKE NEPRILIKE!!!

UPOZORENJE NA VREMENSKE NEPRILIKE!!!

Visoke temperature /High-temperature

Hidrometeorološki zavod Federacije BiH je za područje općine Doboj Istok, kao i šire regije, izdao narandžasto upozorenje za vremenske prilike uzrokovane visokim temperaturama (oko 36o C) u periodu od 11:00 do 16:00 sati dana 28.08.2023. godine – ponedjeljak.

Narandžasto upozorenje ukazuje na opasne vremenske prilike . Moguće su velike štete i ljudske žrtve. Poduzmite mjere predostrožnosti radi vaše sigurnosti. Zaštitite sebe i pomozite ugroženim ljudima. Slijdeite naredbe i savjete date od nadležnih institucija.

High-temperature, orange warning for Bosnia and Herzegovina – region Tuzla. Maximum air approximately 36°C. Take necessary precautions for your safety, extremely high temperatures are expected. Protect yourself and help vulnerable people. Follow the advice of the authorities.

OOCCZ Doboj Istok