UPOZORENJE NA VREMENSKE NEPRILIKE!!!

UPOZORENJE NA VREMENSKE NEPRILIKE!!!

Hidrometeorološki zavod Federacije BiH je za područje općine Doboj Istok, kao i šire regije, izdao crveno upozorenje za vremenske prilike uzrokovane visokim temperaturama ( 37oC – 40o C) u periodu od 14:00 do 16:00 sati dana 26.08.2023. godine – subota.

Crveno upozorenje ukazuje na opasne vremenske prilike . Moguće su velike štete i ljudske žrtve. Poduzmite mjere predostrožnosti radi vaše sigurnosti. Zaštitite sebe i pomozite ugroženim ljudima. Slijdeite naredbe i savjete date od nadležnih institucija.

High-temperature, orange warning for Bosnia and Herzegovina – region Tuzla, approximately 37°C – 40oC . Take necessary precautions for your safety, extremely high temperatures are expected. Protect yourself and help vulnerable people. Follow the advice of the authorities.

OOCCZ Doboj Istok