U POVODU 10. MARTA DANA OPĆINE DOBOJ ISTOK ODRŽANO REGIONALNO KARATE TAKMIČENJE

U organizaciji karate kluba Doboj Istok jučer je u sportskoj Sali osnovne škole u Klokotnici  održano Regionalno karate takmičenje na kome je nastupilo 26 klubova sa 460 takmičara.

Dobrodošlicu takmičarima, roditeljima i svim gostima  riječi zahvale na učešću na takmičenju uputio je predsjednik U.O. gosp. Damir Avdaković.

U ime karate saveza Tuzlanske regije prisutne je pozdravio predsjednik U.O. gosp. Asmir Jahić.

Takmičenje je otvorio predsjednik sportskog saveza općine Doboj Istok gosp. Hasan Hasančević sa željom da se svi prisutni dobro osjećaju u Doboj Istoku, a takmičarima je poželio mnogo uspjeha u životu i sportskih rezultata.

Balkanskim i državnim seniorskim prvacima: Osmanu Halilović, Osmanu Salkanoviću i Muameru Haliloviću uručena su priznanja.