U kabinetu Općinskog načelnika upriličen prijem za hafizu, doktoricu medicine Zejnu Babić

Općinski načelnik gosp. Kemal Bratić i predsjedavajući Općinskog vijeća gosp. Selmin Karić upriličili prijem za hafizu, doktoricu medicine Zejnu, njenog brata Dženana i oca Hasana Babića.
Prijem i uručenje novčane nagrade organizovan u čast diplomiranja na medicinskom fakultetu u Sarajevu sa ocjenom 8,7, te sticanja titule hafize. Stjecanjem titule doktorice i hafize sa samo 26 godina života je veoma veliki uspjeh kako za Zejnu njene roditelje a i za cijeli Doboj Istok, riječi su Općinskog načelnika Kemala Bratića a ako se tome pridoda i uskoro diploma budućeg pravnika brata Dženana svi možemo biti ponosni i sretni na porodicu Babić.