JAVNA RASPRAVA O Nacrtu Budžeta općine Doboj Istok za 2020.godinu i Nacrtu Odluke o izvršenju Budžeta općine Doboj Istok za 2020.godinu

JAVNA RASPRAVA O

1. Nacrtu Budžeta općine Doboj Istok za 2020.godinu,
2. Nacrtu Odluke o izvršenju Budžeta općine Doboj Istok za 2020.godinu,

Ne dozvolite da drugi odlučuju za Vas!
Učestvujte na javnim raspravama !

Obavještavamo Vas da će se dana 16.12.2019. godine (ponedjeljak) sa početkom u 10,00 sati, u Sali Općinskog vijeća Općine Doboj Istok, u Klokotnici održati JAVNA RASPRAVA o:

1. Nacrtu Budžeta općine Doboj Istok za 2020.godinu i
2. Nacrtu Odluke o izvršenju Budžeta općine Doboj Istok za 2020.godinu

S tim u vezi pozivamo Vas da prisustvujete javnoj raspravi te Vas molimo i da eventualno u pismenoj formi pripremite mišljenja, komentare, sugestije na Nacrte Odluka.
Pismene prijedloge, sugestije i primjedbe na navedene nacrte Odluka mogu se dostaviti:
-Općinskoj službi za poduzetništvo i finansije do 16.12.2019. godine na e-mail:budzet@opcinadobojistok.ba i

– Mišljenja i prijedloge mimo centralne javne rasprave građani i pravna lica mogu pismeno dostaviti na protokol Općine Doboj Istok, na fax Općinskog vijeća broj: 035/722 – 097 ili na e – mail: opcinsko.vijece@opcinadobojistok.ba
Nacrt Budžeta Općine Doboj Istok za 2020. godinu i Nacrt Odluke o izvršenju budžeta Općine Doboj Istok za 2020. godinu, možete preuzeti na Web stranici www.opcinadobojistok.ba .

nacrt Budžeta općine Doboj Istok za 2020.

nacrt Odluke o izvršenju Budžeta za 2020. godinu

zaključak o prihvatanju nacrta budžeta za 2020.

zaključak o prihvatanju nacrta odluke o izvršenju budžeta