ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA POVODOM 1.MARTA, DANA NEZAVISNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE

Svim građanima općine Doboj Istok  i svim građanima Bosne i Hercegovine kao i građanima koji žive van granica naše domovine, upućujem iskrene čestitke povodom 1. marta, Dana nezavisnosti BiH.

Ovaj datum u dugogodišnjoj historiji BiH zauzima posebno mjesto jer su se na taj dan 1992.godine građani ove zemlje odlučili za nezavisnu i suverenu Bosnu i Hercegovinu, državu svih ravnopravnih građana.

Čestitajući Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine posebne čestitke i zahvalu upućujem braniocima suverenosti, nezavisnosti i teritorijalnog integriteta Bosne i Hercegovine. Zahvala svim onima koji su u najtežim trenutcima u historiji ove zemlje odbranili našu općinu Doboj Istok i državu Bosnu i Hercegovinu. Dragi naši sugrađani, ne smijemo zaboraviti značaj jednog od najvećih datuma iz historije bosanskohercegovačkih naroda i građana, koji je odredio da danas živimo u slobodnoj i nezavisnoj državi Bosni i Hercegovini.

Uz želju da svakim danom naša ljubav prema domovini bude sve jača a život u Bosni i Hercegovini sve bolji i ljepši, još jednom od srca svima čestitam Dan nezavisnosti BiH.

Općinski Načelnik

Kemal Bratić