UPRILIČEN PRIJEM UČENIKA GENERACIJE OSNOVNIH I SREDNJE ŠKOLE

Danas je u sali Općinskog vijeća u Klokotnici upriličen prijem učenika generacije osnovnih i srednje škole općine Doboj Istok. Prijemu su prisustvovali i obratili se Općinski načelnik Kemal Bratić kao i rukovodstvo Općinskog vijeća,predsjedavajući Općinskog vijeća Selmin Karić i dopredsjedavajući Izet Hodžić, zatim profesori, nastavnici, roditelji i direktori škola nagrađenih učenika.Odlukama o izboru Učenika generacije ispred Mješovite srednje škole ” Doboj Istok ” izabran je Amar Kahrimanović,  dok je ispred Osnovne škole ”  Klokotnica ” učenikom generacije proglašena Adna Banjić, te ispred Osnovne škole ” Brijesnica ” , Zerina Buljić.  Nagrađenim učenicima su dodjeljena Posebna priznanja kao i prigodna novčana nagrada. Ispred općine Doboj Istok, Općinski načelnik  poželio je svim prisutnim puno zdravlja a učenicima još više uspjeha u daljem školovanju.