UPOZORENJE NA VREMENSKE NEPRILIKE!!!

Visoke temperature /High-temperature

Hidrometeorološki zavod Federacije BiH je za područje općine Doboj Istok, kao i šire regije, izdao narandžasto upozorenje za vremenske prilike uzrokovane visokim temperaturama (34-39 o C) u periodu od 13:00 do 18:00 sati dana 28.07.2021. godine – četvrtak.

Narandžasto upozorenje ukazuje na izuzetno opasne vremenske prilike . Poduzmite mjere predostrožnosti radi vaše sigurnosti. Zaštitite sebe i pomozite ugroženim ljudima. Slijedite naredbe i savjete date od nadležnih institucija.

High-temperature orange Warning for Bosnia and Herzegovina – region Tuzla. Maximum air temperature between 34 and 39°C.Take necessary precautions for your safety, extremely high temperatures are expected. Protect yourself and help vulnerable people. Follow the advice of the authorities.