PROGLAŠENE NAJBOLJE IDEJE I DODJELJENE POTVRDE O UČEŠLJU U PREDUZETNIČKOJ OBUCI U OKVIRU IMPAKT INKUBATORA POSLOVNIH IDEJA DOBOJ ISTOK

Javno predstavljanje poslovnih poduhvata mladih ljudi sa područja općine Doboj Istok održano danas sa početkom u 12,00 sati u Sali Općinskog vijeća. Investicijska fondacija Imakt i općina Doboj Istok, uz podršku Ministarstva za kulturu, sport i mlade Tuzlanskog kantona i Službe za zapošljavanje Tuzlanskog kantona organizovali su javno predstavljanje poslovnih poduhvata mladih ljudi sa područja općine Doboj Istok.
Predstavljene su poslovne ideje razvijene u okviru IMPAKT inkubatora poslovnih ideja općine Doboj Istok i to:
1. „Agencija za digitalni marketing Sphere“, Dženan Babić
2. „NIT.ELETRO“, Semir Hodžić
3. „Grooming studio Šapice“, Nermina Suljkanović-Šišić
Predstavljanju su prisustvovali:
Lejla Elezović, pomoćnik ministra za kulturu, sport i mlade Tuzlanskog kantona,
Danijela Jakovljević, predstavnik IMPAKT fondacije,
Amir Smajilbašić, predstavnik službe za zapošljavanja Tuzlanskog kantona i Damir Avdaković, predstavnik općine Doboj Istok.