POTPISANI UGOVORI O STIPENDIRANJU REDOVNIH STUDENATA DODIPLOMSKIH STUDIJA ZA AKADEMSKU 2019/2020 GODINU

Sa početkom u 11,00 sati danas su u sali Općinskog vijeća Doboj Istok, potpisani ugovori o stipendiranju redovnih studenata dodiplomskih studija za akademsku 2019/2020 godinu. Stipendija u iznosu od 100 (sto) KM i isplaćivati će se u deset mjesečnih rata na račun studenata. Ukupno je dodjeljeno 15 stipendija.

Uz čestitke upućene studentima-dobitnicima stipendija općinski načelnik gosp. Kemal Bratić naveo je:“ Vjerujem da će vam ove stipendije pomoći da sa manje materijalnih poteškoća završite svoje studije i da kašnjenja u isplati stipendija neće biti. Poželio je sreću u daljem školovanju i naglasio da je ulaganje u školovanje jako važan segment za razvoj kako Općine tako i države u cjelini“.