POTPISANI UGOVORI O STIPENDIRANJU REDOVNIH STUDENATA DODIPLOMSKIH STUDIJA ZA AKADEMSKU 2018/2019 GODINU

POTPISANI UGOVORI O STIPENDIRANJU REDOVNIH STUDENATA DODIPLOMSKIH STUDIJA ZA AKADEMSKU 2018/2019 GODINU

 

 

Sa početkom u 11,00 sati danas su u sali Općinskog vijeća Doboj Istok, potpisani ugovori o stipendiranju redovnih studenata dodiplomskih studija za akademsku 2018/2019 godinu. Stipendija iznosi 100 (sto) KM i isplaćivati će se u deset mjesečnih rata na račun studenata. Ukupno je dodjeljeno 15 stipendija.
Uz čestitke upućene studentima-dobitnicima stipendija sekretar općine gosp. Omer Hadžić po ovlaštenju Općinskog načelnika naveo je:“ Vjerujem da će vam ove stipendije pomoći da sa manje materijalnih poteškoća završite svoje studije i da kašnjenja u isplati stipendija neće biti. Poželio je sreću u daljem školovanju i naglasio da je ulaganje u školovanje jako važan segment za razvoj kako Općine tako i države u cjelini“.