NOVOGODIŠNJA ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA

Poštovani sugrađani,

pamtit ćemo godinu koja je na izmaku po pandemiji koronavirusa, koja nam je donijela neizvjesnost, nametnula socijalnu distancu među ljudima i pred nas postavila mnoge izazove.U ovom za čovječanstvo neizvjesnom i teškom trenutku, svi zajedno moramo naći prave odgovore na sva otvorena pitanja i izazove, a koja se prije svega odnose na zdravstveni i ekonomski aspekt života.
S nadom da ćemo u 2021. godini pokazati visok nivo odgovornosti, znanja i vještine da prevaziđemo sve probleme, te da će se život što prije vratiti u normalne tokove, u ime organa uprave i u svoje lično ime svim stanovnicima općine Doboj Istok, želim sretnu Novu 2021. godinu.
Vjerujući da će naredna godina u prkos mnogim izazovima biti bolja od prethodne, želim Vam puno zdravlja, sreće i uspjeha.

OPĆINSKI NAČELNIK
Kemal Bratić