KONSTITUISANO OPĆINSKO VIJEĆE OPĆINE DOBOJ ISTOK

 

Polaganjem svečane izjave, izborom Privremene Komisije za Izbor i imenovanje, Općinski vijećnici su tajnim glasanjem za Predsjedavajućeg Općinskog vijeća izabrali gosp. Selmira Karića a za zamjenika gosp. Izeta Hodžića.


Općinski načelnik gosp. Kemal Bratić, čestitao svim vijećnicima na izboru, zaželio svima puno sreće u novom sazivu vijeća te se zahvalio svim prisutnima na učešću i korektnom odnosu na demokratskim izborima koji su sprovedeni u našoj Općini.

VIJEĆNICI OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE DOBOJ ISTOK

STRANKA DEMOKRATSKE AKCIJE – SDA
1. Selmin Karić
2. Hasan Hasančević,
3. Omer Konjić,
4. Refik Šuvalić,
5. Amir Mašić,
6. Jasmina Mešić,
7. Nusret Dautović,
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA BiH – SDP
1. Emira Karić ,
2. Haris Sinanović,
3. Adis Halilović,

NAROD I PRAVDA
1. Izet Hodžić
2. Osman Đonlagić

STRANKA ZA BOSNU I HERCEGOVINU – SBiH – Mehmed Mehinović

SAVEZ ZA BOLJU BUDUĆNOST – SBB – Senada Džanić

POKRET DEMOKRATSKE AKCIJE – PDA – Zerina Subašić

NEZAVISNA LISTA DOBOJ – SELVID HURTIĆ – Samir Džanić
BPS – SEFER HALILOVIĆ– Kemal Skopljak