ČESTITKA ZA 1. MAJ – MEĐUNARODNI PRAZNIK RADA

Povodom 1. maja, Međunarodnog praznika rada, Općinski načelnik Kemal Bratić uputio je čestitku u kojoj stoji:

„Svim radnicima i sugrađanima upućujem iskrene čestitke u povodu 1. maja – Međunarodnog praznika rada.

U vrijeme kada nam nezaposlenost predstavlja jedan od najvećih problema i kada nažalost, veliki broj građana ne može ostvariti jedno od osnovnih prava, pravo na rad, stoga nas Prvi maj treba snažno da podsjeti na potrebu da svakodnevno ulažemo maksimalne napore kako bi smo mijenjali takvo stanje na bolje.

Praznik koji je pred nama dočekujemo u posebnim uslovima, borimo se protiv koronavirusa, zato budimo odgovorni i poštujmo naredbe i preporuke kriznih štabova koje su donesene na osnovu epidemiološke situacije Covid-19 u Federaciji Bosne i Hercegovine, kako bismo stvorili uslove za bolje sutra i prevazišli  prepreke koje su nas zadesile.

U nadi da ćemo zajedničkim snagama istrajati na putu, koji će obezbijediti bolju budućnost svima nama, želim Vam da u miru i dobrom raspoloženju provedete predstojeći praznik rada i da zajedničkim snagama izgradimo bolji i ljepši Doboj Istok“.

 OPĆINSKI NAČELNIK

Kemal Bratić