ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA U POVODU 10 MARTA – DANA OPĆINE DOBOJ ISTOK

Iskreno vjerujući da će međusobno uvažavanje, zajednički rad, iskren dijalog i partnerstvo, sa sobom donijeti sveopći napredak, da će potaknuti privredni razvoj i obezbjediti povećano zapošljavanje, efikasniju i funkcionalniju socijalnu zaštitu, unaprijediti socijalnu pravdu i prava svih građana, da će obogatiti ukupni društveno-kulturni i sportski život kako bi općina Doboj Istok postala mjesto ugodnog življenja i prepoznatljiva po svom uspjehu širom Bosne i Hercegovine.
Sjećanje na 10 mart – Dan općine, kao i drugih datuma iz naše bliže i dalje historije je dug svih nas prema onima koji su nam omogućili da danas živimo u miru, slobodi i svoji na svome.
Stoga, dragi sugrađani, još jednom u ime općine Doboj Istok i u lično ime najsrdačnije Vam čestitam Dan općine i želim svako dobro.
OPĆINSKI NAČELNIK
Kemal Bratić